Najlepsze oleje na świecie

olej castrolZasadniczo ile osób, tyle różnych opinii, jednak zdecydowana większość mechaników uważa, że oleje Castrol to najlepsze produkty na rynku w swojej klasie. Skąd wzięła się taka opinia?

Doświadczenie zdobywane latami

Na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat firma Castrol bynajmniej nie próżnowała. Doskonaliła swoje produkty głównie dzięki doświadczeniu zbieranemu w motosporcie. Na rajdowych oesach można sprawdzić zachowanie jednostki napędowej w skrajnie trudnych warunkach. Zebrane w ten sposób dane są bardzo cenne dla inżynierów, którzy dobrze wiedzą, co z nimi zrobić, by ulepszyć produkt, który ma zostać wprowadzony na rynek.

Do każdego auta

Produkty Castrola wbrew pozorom nie są przeznaczone wyłącznie do samochodów o sportowym zacięciu. Świetnie się sprawdzą w każdym aucie poruszającym się po publicznych drogach, bez znaczenia czy będzie to miejskie autko, czy mała ciężarówka. Co do zasady w ofercie tego producenta są oleje:

  • syntetyczne
  • półsyntetyczne
  • mineralne
  • specjalne

Szeroka oferta sprawia, że każdy będzie w stanie znaleźć coś odpowiedniego do silnika we własnym aucie, w pełni zgodnego z parametrami zalecanymi przez producenta.

Udany zakup

Dokonywanie zakupów dla większości mężczyzn to prawdziwa udręka. Na szczęście od dobrych paru lat działają motoryzacyjne sklepy internetowe, w których poza olejem można zakupić także płyn hamulcowy, czy też płyn do chłodnicy. Niskie ceny kuszą klientów w dodatkowy sposób. Osoby nielubiące wychodzić z domu na pewno decydują się na taki sposób zakupu.